Halloween 3.-4.11.2012

Když jsme dorazili do klubovny, tak to tam bylo moc pěkně vyzdobené. Hned u dveří nás přivítaly vyřezané dýně a všude uvnitř se nacházely papírové dýně, netopýři, kočky a strašidla.

Ve vlčecí klubovně se prohýbaly stoly pod tíhou jídla, které upekly a uvařily maminky. Nejstrašidelnějším jídlem, jako každý rok, byly linecké prsty od paní Sloupové.

Před začátkem programu jsme se tedy posilnili a pak jsme byli svoláni před klubovnu, kde nám Gábina vysvětlila, co bude následovat. Všichni jsme dostali tzv. „průvodky“. Byla to papírová kartička, na které byly napsány různé úkoly, které musíme splnit. Z názvů činností se nedalo nic vyčíst, protože měly zvláštní jména, např. To nejlepší z latrýny, Strašák do zelí nebo Neztrať bulvu. Všichni jsme si kartičky podepsali a vydali se plnit úkoly. Museli jsme se například co nejstrašidelněji obléknout, vyrobit si strašidelnou masku nebo přejít přes lanový most a sesbírat zombie.

Když jsme splnili všechny tyto aktivity, tak jsme všichni hráli kolektivní hry. Nejdříve jsme hráli zombie schovku a poté sardele.

Pak nás vedoucí odvedly na louku za klubovnou, kde byly poházené papírové kartičky s názvy magických zbraní proti strašidlům. Naším úkolem bylo posbírat 7 kartiček s různými zbraněmi. Ale nebylo to tak jednoduché, protože tam běhala strašidla, která nechtěla, abychom tyto zbraně získali a chytala nás. Když nás chytli, tak jsme jim museli kartičku, kterou máme u sebe, odevzdat a jít se vyléčit k nedalekému stromu. Když jsme nakonec všichni zbraně získali, tak už byla tma a museli jsme se vrátit zpátky ke klubovně, kde už na nás čekal rozdělaný oheň, abychom si mohli opéct buřty a také se tam objevila nová noční výzdoba klubovny. Dýně už strašidelně svítily a byly tam i nové, hrůzu vzbuzující lucerny, ohraničující cestu k ohništi. Vyndali jsme tedy buřty a profesionálně, jako správní skauti, si je opekli.

Když už jsme byli všichni najedení, tak nás vedoucí svolali zpátky do klubovny, kde nám Klaun (Gábina) vysvětlil, co bude následovat. Bude následovat tolik očekávaný Strašidelný hrad. Klaun nás odvedl za klubovnu, kde jsme museli čekat frontu, než jsme se dostali do hradu. Strašidelný hrad začínal u zadních vrátek, kam jsme museli podle loučí a luceren dojít. Hned na začátku nás vyděsil oběšenec Karel. V hradě nás také vystrašil Kostlivec (Tomáš), Gothička (Ivetka), Zombie servírka (Koko), Mimové (Houbovka a Jiří) a Zombie králíček (Nejvy). Na konci hradu jsme museli namočit svůj prst v krvi a otisknout ho na papír a za to jsme si mohli vzít strašidlo, ze kterého se nakonec vyklubalo lízátko. Poté jsme mohli jít zpátky do klubovny, kde jsme čekali, až všichni projdou hradem.

Na závěr večera jsme koukali na film Adamsova rodina a pak už na nás čekaly vyhřáté spacáky a spánek.

Gábina

Všechny fotky v střediskové galerii.

výzdoba
odměny
občerstvení
výzdoba
aktivity na zahradě
občerstvení
oheň
výzdoba
strašidlo
mimové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *