Tábor Stvolínky 1.-15.7.

Minulý týden jsme se ohlédly za Mladotickým táborem světlušek a vlčat, tak si ještě, než zahájíme nový skautský rok, pojďme zavzpomínat na to, co zažily naše skautky spolu se skauty ve Stvolínkách!

Nové tábořiště a nové složení táborníků přineslo nemálo výzev dětem i vedoucím, ale se všemi jsme se statečně poprali a tábor jsme si všichni užili (včetně několika čtyřnohých parťáků našich vedoucích 🐶, kteří letos náš tábor obohatili).

Kromě stavby ⚒️, se kterou nám letos nepomáhali rodiče, a klasických výletů a táborových programů, jsme letos netradičně navštívili klauniádu🤡🤹‍♂️, zahráli si lakros🥍 nebo zorganizovali turnaj v boji s mečem🤺. Etapovka, která tvořila velkou část programu, nás zavedla do Tolkienovy Středozemě, takže jsme se potkali s elfy, bojovali se skřety nebo si zvolili nového krále.

Na konci tábora, během závěrečného ohně, jsme se slavnostně rozloučily se dvanácti skautkami, které se nyní stanou posilami roverské družiny našeho střediska. Přejeme jim mnoho štěstí na jejich další skautské cestě!

Všechny fotografie z našeho tábora naleznete ve sdíleném fotoalbu.